KONTAKT

Akces-MED Sp. z o.o.

Jasionka 955b
36-002 Jasionka
tel. +48 17 864 04 70
mail akces-med@akces-med.com

 

Zamówienia prosimy składać na adres

produkcja@akces-med.com

 

Konsultant medyczny:

+48 508 382 509,
+48 516 183 883

W przypadku, gdy konsultant nie będzie mógł odebrać telefonu, oddzwoni do Państwa tak szybko, jak to będzie możliwe!

* wymagane

 

 

ZESPÓŁ

 

Administracja

Małgorzata Słysz

Małgorzata Słysz
Dyrektor Generalny
tel.: 17 864 04 72
kom.: 501 149 372
m.slysz@akces-med.com

Wiesław Popiołek

Wiesław Popiołek
Pełnomocnik ds. SZJ
kom.: 500 132 259
pelnomocnik@akces-med.com

Agata Telega wew. 341 17 864 04 76 mail: a.telega@akces-med.com

Agata Telega
Specjalista ds. rejestracji wyrobów medycznych
a.telega@akces-med.com

Paweł Migała

Paweł Migała
Pracownik operacyjny
flota@akces-med.com

Dział produkcji

Adam Kornaga Dyrektor ds. Technicznych wew. 342 17 864 04 79 Kom.: 509 512 882

Adam Kornaga
Dyrektor techniczny
kom.: 509 512 882
a.kornaga@akces-med.com

witek

Witold Michna
Pracownik produkcji

witek

Mieczysław Rusnarczyk
Pracownik techniczny

Rafał Fejdasz

Rafał Fejdasz
Operator CNC
laser@akces-med.com

Tomasz Macek

Tomasz Macek
Pracownik produkcji

Dział konstrukcji

Agnieszka Kucharska

Agnieszka Kucharska
Kierownik ds. nowych wdrożeń
kom.: 509 156 222
a.kucharska@akces-med.com

Daniel Świeca Konstruktor wew. 344 mail: d.swieca@akces-med.com

Daniel Świeca
Konstruktor
d.swieca@akces-med.com

Arkadiusz Solon Konstruktor wew. 343 mail: a.solon@akces-med.com

Arkadiusz Solon
Konstruktor
a.solon@akces-med.com

Radosław Wołos Konstruktor wew. 343 mail: r.wolos@akces-med.com

Radosław Wołos
Konstruktor
r.wolos@akces-med.com

Dział magazynu, montażu i logistyki

rysiek

Ryszard Baran
Kierownik magazynu, montażu i logistyki
r.baran@akces-med.com

witek

Ryszard Ruśnica
Magazynier
magazyn@akces-med.com

Piotr Huk Montaż/Wysyłki wew. 401 mail: magazyn@akces-med.com

Piotr Huk
Magazynier
magazyn@akces-med.com

Piotr Huk Montaż/Wysyłki wew. 401 mail: magazyn@akces-med.com

Edward Bigdoń
Magazynier
magazyn@akces-med.com

adrian

Adrian Piekło
Magazynier
magazyn@akces-med.com

Dział zakupów

Tomasz Niedziałek

Tomasz Niedziałek
Kierownik ds. zakupów
kom.: 516 183 889
t.niedzialek@akces-med.com

Dział sprzedaży krajowej

Małgorzata Słysz

Małgorzata Słysz
Dyrektor Generalny
tel.: 17 864 04 72
kom.: 501 149 372
m.slysz@akces-med.com

Ewelina Gaweł Obsługa klienta – Kraj wew. 322 17 864 04 73 Kom.: 509 512 885 mail: produkcja@akces-med.com

Ewelina Gaweł
Obsługa klienta – kraj
tel.: 17 864 04 73
kom.: 509 512 885
produkcja@akces-med.com

Jolanta Grodecka mail: produkcja@akces-med.com

Jolanta Grodecka
Obsługa klienta – kraj
tel.: 17 864 04 73
kom.: 509 512 885
produkcja@akces-med.com

Przemysław Dudek Kierownik ds. rozwoju rynku - Kraj Kom.: 516 183 883 mail: p.dudek@akces-med.com

Przemysław Dudek
Kierownik ds. rozwoju rynku – kraj
kom.: 516 183 883
p.dudek@akces-med.com

Dział exportu

Waldemar Matejek Dyrektor ds. Eksportu wew. 233 +48 17 864 04 77 Kom.: +48 508 382 502 mail: w.matejek@akces-med.com export@akces-med.com

Waldemar Matejek
Dyrektor ds. eksportu
tel.: +48 17 864 04 77
kom.: +48 508 382 502
w.matejek@akces-med.com
export@akces-med.com

Joanna Krzemieńczucka Specjalista ds. Eksportu – Rynki wschodnie wew. 231 +48 17 864 04 75 Kom.: +48 505 508 921 mail: joanna@akces-med.com

Joanna Krzemieńczucka
Specjalista ds. eksportu – rynki wschodnie
tel.: +48 17 864 04 75
kom.: +48 505 508 921
joanna@akces-med.com

asia

Joanna Superson-Kletowska
Specjalista ds. eksportu
kom.: 516 183 940
customer_service@akces-med.com

michal

Michał Matejek
Specjalista ds. eksportu
m.matejek@akces-med.com

jadzia

Jadwiga Snela
Specjalista ds. eksportu
j.snela@akces-med.com

Dział marketingu i poligrafii

Łukasz Czopor Grafik komputerowy mail: poligrafia@akces-med.com

Łukasz Czopor
Kierownik działu poligrafii
poligrafia@akces-med.com

Łukasz Czopor Grafik komputerowy mail: poligrafia@akces-med.com

Mateusz Motkowicz
Grafik komputerowy
grafika@akces-med.com